Zaklad Kotlarski WOZNY KOTLY WOZNY - PLESZEW
Kotły CO na paliwo stałe

Kotły węglowe do tej pory kojarzone były jako mniej ekologiczne oraz bardziej kłopotliwe w obsłudze od standardowych kotłów gazowych. Przez ostatnie lata rozwój w tej dziedzinie sprawił, że kotły CO na paliwo stałe stały się nie tylko bardziej ekologiczne, ale przede wszystkim wygodne w obsłudze. Pod tymi względami nie ustępują już konkurencyjnym rozwiązaniom, przez co stale rośnie ich popularność. Kotły węglowe, a zwłaszcza kotły na ekogroszek są obecnie często wybierane do instalacji centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, a urządzenia o większej mocy sprawdzają się znakomicie w obiektach o większym zapotrzebowaniu, jak budynki użyteczności publicznej czy też budynki usługowe.

Wygoda i oszczędność

System automatycznego podawania paliwa to podstawa, bez której komfort użytkowania kotłów CO na paliwo stałe byłby poważną wadą. Nowoczesne kotły węglowe posiadają jednak nie tylko automatyczne podajniki różnego typu, ale również wygodne systemy sterowania elektrycznego. Ułatwia to utrzymanie żądanej temperatury w instalacji CO oraz zapewnia długą stałopalność. W naszej ofercie dostępny jest kocioł na ekogroszek z elektronicznym sterowaniem, co bezpośrednio przekłada się na szereg korzyści:

  • szybki i uproszczony rozruch mechanizmu kotła,
  • łatwość utrzymania żądanej temperatury w instalacji,
  • możliwość bardzo szybkiej zmiany mocy,
  • zapewnienie precyzyjnego spalania także paliw gorszej jakości,
  • sygnalizacja o zmianach temperatury oraz wypaleniu paliwa,
  • wydłużenie czasu spalania opału.

Każdy kocioł na ekogroszek naszej produkcji pozwala na znaczące ograniczenie zużycia paliw stałych, co oznacza natomiast mniejsze obciążenie dla domowego budżetu. Możliwe jest to dzięki bardzo wysokiej sprawności proponowanych przez naszą firmę rozwiązań. Kotły na ekogroszek dostępne w naszym sklepie osiągają sprawność sięgającą nawet blisko 90%.

Szeroka oferta na każdą kieszeń

Jako producent dbający o zadowolenie klientów przygotowaliśmy ofertę, która uwzględnia odmienne oczekiwania kupujących. Dzięki różnym parametrom pracy proponowanych urządzeń, praktycznie każdy bez trudu może dobrać idealny do swojej instalacji kocioł na ekogroszek i inne paliwa stałe. Do wyboru są kotły na ekogroszek z dodatkowym paleniskiem postaci rusztu żeliwnego lub rusztu wodnego, kotły uniwersalne o szerokiej gamie zastosowań, wyposażone w mikroprocesorowy regulator temperatury, czy też kotły miałowe z elektroregulacją i wentylatorem. Wybór należy do Państwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Dane techniczne kotłów GRAND-FEH-W

Tabela z wymiarami kotła GRAND-FEH-W

MENU KOTLY: WKSGN-W : WKSG-W : WKSGM-W : GRAND-FEH : GRAND-FEH-W : CKSG-W


Copyright by KOCIOL.net - Pleszew